Generic placeholder image

Life G Perfect Aneroid Profesyonel Tansiyon Aleti

En Ucuz Fiyat
Yorumlar
4.00
7 yorum

Fiyat Trendi

En ucuz 213 TL
En pahalı 999 TL
Bugün 749TRY - 749 TRY TL

Life G Perfect Aneroid Profesyonel Tansiyon Aleti En Ucuz Fiyatı

Mağaza Son Güncelleme Fiyat
Trendyol Glif G-life Perfect Aneroid G-00033 Tansiyon Aleti 3 saat önce 749 TL

Life G Perfect Aneroid Profesyonel Tansiyon Aleti Yorumları

4.00
7 yorum
Olumlu Yorumlar
Nötr Yorumlar
Olumsuz Yorumlar
Gittigidiyor kullanıcısı

Tansiyon aletine ihtiyaç duyanların bakabileceği bir tasarım olmuş. Evde kullanımı çok kolaydı. Kullanımın basitliğini sevdim. Her yaştaki insan rahatlıkla kullanabilir. Fiyatın/ kalite bakımdan oldukça tatmin edici. Çok memnum kaldım. Tansiyon hastaları evde rahatlıkla tansiyonlarını takip edebilir. Her evde bulunması gereken bir cihaz. Almak isteyenlere gönül rahatlığı ile öneririm. İyi ki almışım.

2021-06-01
Gittigidiyor kullanıcısı

Anneannem tansiyon hastası olduğu için kendisine gittigidiyor alışveriş sitesi üzerinden bu tansiyon aletini sipariş ettik Gayet kullanışlı bir alet Eğer sizde tansiyon hastasıysanız ve devamlı tansiyonunuzu ölçmek zorunda kalıyorsanız Sizin için çok uygun bir alet olacak. tansiyonu doğru ölçüyor ve çok kaliteli bir ürün Fiyatına göre performansı gerçekten etkileyici.

2021-08-19
Gittigidiyor kullanıcısı

Genel olarak kaliteli hissi uyandırmakta ... Negatif yönleri: Kaliteli gibi görünse de 5-6 kullanmadan sonra kumaşının bir kısmı dikiş yerlerinden söküldü. Dikmek zorunda kaldık

2020-05-29
Gittigidiyor kullanıcısı

Koldan ölçüm yaptığı için kullanımı kolay ve pratik oluyor, eşim hamileliği sırasında tansiyon problemi yaşadığı için almıştık doğru ölçüm yapıyor, uzun süredir kullanıyoruz kaliteli ve sağlam bir cihaz.

2020-06-11
Hepsiburada kullanıcısı

Iki aydır kullanıyorum gayet güzel kaliteli tansiyon aleti.steteskop fena değil.kalibrasyonu gayet başarılı.benzeri farklı markalara okadar para verilmez gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.

2020-05-10
Hepsiburada kullanıcısı

Çok çok da abartmaya gerek yok. Kullanışlı ve dayanıklı bir ürüne benziyor ama sonuçta çin malı. Çin malı olduğu düşünülünce fiyat pahalı. Daha uygun olabilirdi.

2020-05-24
Hepsiburada kullanıcısı

Hiç pratik değil, kola yerleştirmesi zor. Hava boşaltma vidası hassas değil, en ufak harekette çok hızlı hava boşalıyor. Maalesef çok hantal bir yapıda, manşon kısmının kancalı olması hiç iyi olmamış, eskiden devlet hastanesinde kullanılanlar gibi. Beklentimi karşılamadı. Bireysel kullanım için değil de belki bir başkasının tansiyonunu ölçmek isteyenlerin beklentisini karşılayabilir. Dikkatimi çeken önemli bir nokta, kullanım kılavuzunda da yazılı, sol kola takınız diyor. Herkesin tansiyonu sol kol değil ki, en yüksek değer hangi koldan alınırsa o kol kişinin tansiyon koludur. Sağ kola da uyumlu olması gerekirdi.

2020-08-27