Generic placeholder image

ILIFE A10s Akıllı Robot Süpürge

En Ucuz Fiyat
Yorumlar
4.50
8 yorum

Fiyat Trendi

En ucuz 5599 TL
En pahalı 8799 TL
Bugün 8799TRY - TRY TL

ILIFE A10s Akıllı Robot Süpürge En Ucuz Fiyatı

Mağaza Son Güncelleme Fiyat

ILIFE A10s Akıllı Robot Süpürge Yorumları

4.50
8 yorum
Olumlu Yorumlar
Nötr Yorumlar
Olumsuz Yorumlar
Hepsiburada kullanıcısı

Donanım ve özellik olarak fiyat skalasında ki en mantıklı seçenek olarak değerlendirdiğim için tercih ettim ve beni yanıltmadı. İki katlı evi olanlar ve bölgesel temizlik seçeneğine ihtiyaç duyanlar için ideal. Haritalandırma hızı gayet iyi, lidar sayesinde yönünü bulmada ve dolayısıyla temizleme süresi de iyi oluyor. Bataryası ilk başta beni şüpheye düşürmüştü fakat tek seferde çok rahat tüm katı bitirebiliyor. Moplama özelliği ise çok iyi, halılarınız harita üzerinde seçerek oraya girmemesini de sağlayabiliyorsunuz. Yanında birer takım daha yedek sarf malzemesinin gelmesi ve teferruatlı bir kumandasının olması da çok iyi. Uygulama ile uğraşmak istemeyen yada yaşlılar için iyi bir seçenek olabilir. Ürünle birlikte hediye olarak kahve fincanı yollamışlar. Ekstra broşür falan hazırlamışlar. Ucuz yada pahalı bir hediye olması fark etmeksizin distribütör ve servisin bunlara önem vermesi, ileride bir sorun yaşanması durumunda, karşımızda ilgili ve çözüm odaklı birilerini bulmak için bir umut doğurdu. Umarım hiç ihtiyacım olmaz ama olursa da beni yanıltmaz. Eksileri olarak; uygulaması herşeyi yapmaya yetiyor ama bu özellik ve donanıma göre yavaş ve zayıf kalıyor. Fakat yeni bir güncelleme gelecek orada bununda düzeltileceğini düşünüyorum.

2021-07-23
Hepsiburada kullanıcısı

Ürünü 3 gündür kullanıyorum.Halı ve sert zeminde oldukça başarılı temizlik yapıyor.Haritalandirmasi ve uygulamasi çok iyi değil yazılımsal olarak geliştirilmeye ihtiyacı var.En azindan 360 kadar olsa yeter. Mop olayi robot süpürgelerde çok fazla gelişmedi henüz ancak piyasadaki en iyi moplardan biri bu cihazda. Ek olarak ürün tam bir f/p ürünü fiyatına göre gayet iyi iş çıkarmasinin yanında ürün beraberinde gelen yedek aparatlar, silikon filtre, titresimli mop gibi özellikler ürünü ön plana çıkarmakta.Yazilimsal olarak iyi bir geliştirme ile piyasayi domine edebilir. 3.000 tl civarlarinda küçük ve ortalama(120m2 yekadar) evi olanlar için alina bilinecek en iyi 2-3 cihazdan biridir ve tavsiye ederim. NOT: Modeminizde 5ghz yayın varsa ilk kurulumda 5ghz yanini kapatın ve cihazı 2.4 ghz de kurun.Cihaz kurulumu yapıldıktan sonra modem arayüzünuzden robotu sadece 2.4ghz de çalışsın sekliden ayarlaya bilir ve sonrasında 5ghz yayinizi aktif edelirsiniz.

2021-07-20
Hepsiburada kullanıcısı

2 aydır gün aşırı kullanıyoruz. Çok memnunuz. Uygulaması biraz daha kullanışlı olabilirdi belki ama mevcut hali ile çoğu ihtiyacımızı karşılıyor. Moplama özelliği sadece su kullandığından çok tatmin etmeyebilir ama hafif lekeleri çok rahat temizliyor. Tavsiye ederim.

2021-09-03
Hepsiburada kullanıcısı

Ürünü yaklaşık 2 aydır kullanıyorum.Bilindik markalara kıyasla çok özellikli bir ürün haritalaması gayet iyi süpürge emiş hızını ve yan fırçaların dönüş hızını ayarlayabiliyorsunuz paspaslamada üç kademeli su püskürtme seçeneği var.Ayrıca silme yaparken titreşimli paspaslama özelliği var.Ürünün malzeme kaliteside gayet iyi şu ana kadar çok önemli bir teknik sorun ile karşılaşmadım..

2021-09-05
Hepsiburada kullanıcısı

Emiş gücü iyi fakat Türkçe desteği yok uygulamada, ingilizceniz az miktarda olsa yeterli olabilir, klavuzdada detaylı anlatılmamış, aplikasyon hakkında hiç bilgilendirme yok, ama cihaz gayet güzel

2021-05-19
Hepsiburada kullanıcısı

Modüler kasa, devir hızı ayarlanabilen çift yan fırça, yüzeye göre kullanmanız için 2 ana fırça, hareketli ana fırça haznesi, elektronik su pompası, siklon emişli toz haznesi ve bu fiyata en önemlisi TİTREŞİMLİ MOP. Kutu içinden ana fırçalar hariç birer adet yedek parça çıkıyor. Yaklaşık 1 sene yedek parça ihtiyacınız yok.

2021-05-21
Hepsiburada kullanıcısı

Çok beğendim, gerçekten gerek süpürme gerekse mop özelliği çok iyi çalışıyor, haritalama çok hızlı ve düzgün şekilde gerçekleşti, titreşimli mop özelliği ile diğer modellerden ayrılıyor.

2021-05-17
Hepsiburada kullanıcısı

Ürünün yazılımı çok kötü.Temizlik esnasinda bir yere takılır ve hata verirse cihazı kurtardığınızda kaldığı yerden devam etmiyor en baştan temizliğe başlatmak zorundasiniz. Aynı şekilde hata verdiğinde ve cihazı kurtardığınızda sarj istasyonunu bulamıyor.Temizlik esnasında temizliği bitirmeden sarj istasyonuna gönderirseniz sarj istasyonunu bulamaya biliyor ve kendi kafasına göre dolaşıyor.Supurme işlemini baştan uca git gel yaptığı için her süpürmede kaçırdığı alanlar oluyor X2 yatay dikey süpürme özelliği yok. Supurme performansi idare eder.Yazdıklarim en billenen ve önemli sorunlar bunlar gibi birkaç yazılımsal sorunlar daha var alacak olanlara tavsiye etmiyorum.Yazilimi stabil olan bir Cihaz almanizi öneririm. Ben aldığıma pişman oldum.

2021-07-28